Ви тут: ЦОП
Русский
English
Deutsch
Français
Wednesday, 19-02-2020

Контакти

Наша адреса:

61002, Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровського), 25, ХНАДУ, кім 335 (ліве крило).

Телефон:

+38 (057) 707-37-18;
+38 (057) 707-36-59

E - mail:

fpk@khadi.kharkov.ua

Об’ява

Центр поглибленої підготовки з іноземних мов оголошує набір на курси підготовки до складання магістерського іспиту для вступу до магістратури.
Запис на курси:
ауд. 427 (головний корпус)
ауд. 302 (механічний корпус)

Ласкаво просимо!

Центр поглибленої підготовки з іноземних мов
тел.:707-37-21

Центр освітніх послуг

Навчальний процес у Центрі освітніх послуг формується на основі заявок, договорів з підприємствами та організаціями, згідно затвердженого плану роботи та особистих заяв слухачів. Для кожного напряму розроблені навчальні плани, програми, визначені навчальні навантаження по кафедрах.  Матеріальна база Центру підвищення кваліфікації (інформаційні ресурси та комп'ютерне оснащення, гуртожитки, бібліотека та інші) відповідає сучасному рівню та статусу національного університету.

За підтримки Програми ООН в Україні Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!", який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. 

Курс "Конфлікт інтересів: треба знати!" доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп`ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладачі курсу постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу, та періодично звертаються з інформаційними листами до слухачів. 

Для участі в ньому необхідно зайти на сайт "Прометеус", на якому віднайти курс "Конфлікт інтересів: треба знати!" та зареєструватися.


Масові відкриті курси для студентів та викладачів

MOOCs and Free Online Courses